Saturday, October 22, 2011

i have a dream~

I had a dream,
A song to sing,
To help me cope,
With reality…..

Guess what??
I had a dream last night.
It’s such a weird one.

It’s so weird tht I can’t hardly tell
Anyone abt the dream.
It’s only a dream,anyway…
No big deal..
Bt tht dream,
Cause me to wake up at 4,
Sleep back at 5,
Wake up again at 6,
And sleep again after I performed my solat.
and lastly,wake up at 9.

Is dream cn be sequences or series or something??
Bt to think of it again,
It’s such a funny dream la..

That’s it la..
Sekian,terima kasih. ;)

No comments:

Post a Comment